Moda

2014 Yılı Bahar Erkek Modası

2014 Yılı Bahar Erkek Modası

2014 yılının Baharı beklenenden erken geldi. Zaten çok büyük bir kış yaşamadan Güneş varlığını gösterdi ve Erkek Giyim Firmaları da hızlı bir şekilde 2014 Model ürünleri pazara sürmeye başladı.

Firmalar tarafından bu sene erkek modası olarak biraz eskiye dönüş yönlü bir çalışma yapılmış durumda. Yani artık 2014 senesinde olmamıza rağmen 1090’lı yıllara bir dönüş var gibi.

Özellikle geçtiğimiz sene işlenmeye başlanılan Doksanlar ve Seksenler temalı dizilerden sonra erkek giyiminde bu sene biraz geriye dönüş olacaktı. Firmalarda bu konuda bir çalışma içerisine girmiş durumdalar.

Özellikle Gömlek Modası biraz daha geçmişe gitmeye başladı. Doksanlarda revaçta olan desen ve yapıdaki gömlekleri bu sene vitrinlerde daha fazla görecek gibiyiz. Tabi ki 2014 yılının yenilikçi bir imzası da olacak ama genelde çok eskiden dediğimiz senelere küçük bir dönüş yapıp, 2014 senesini Nostalji Senesi olarak ele alabiliriz.

2014 Yılı Bahar Erkek Modası
2014 Yılı Bahar Erkek Modası

Erkek Giyim Firmaları özellikle baharın erken gelmesi ile biraz da aslında pazardaki haraketliliğe hazırlıksız yakalanmadılar değil. Ancak havaların güzel gitmesi üzerine birçok firma 2014 Bahar Erkek Giyim ürünlerini pazara sürdü bile. Hatta yaz aylarının ürünleri de hızlı bir şekilde üretilmeye ve satış noktalarına gönderilmeye başlandı.

Daha nostalji dolu bir sene olacak olan 2014 senesinde Erkek Giyimi de bu nostaljiden kendine düşen payı almış olacak.

2014 Yılının Erkek Modasında “Fular” Dönemi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir