Moda

2014 Yılının Erkek Modasında “Fular” Dönemi

2014 Yılının Erkek Modasında “Fular” Dönemi

Fular geçtiğimiz dönemlerde erkekler tarafından biraz daha Entel bir aksesuar olarak tercih edilse de 2014 senesinin moda anlayışı içerisinde Fular Kullanımı biraz daha ön plana çıkacak.

Sanatçı Kimliği ile ön plana çıkan kişiler tarafından kullanılan ve ilk olarak İngiliz ve Fransız sanatçılarda görülmeye başlanılan Fular tutkusu ülkemizde de son yıllarda yavaş yavaş kendisine yer bulmaya başladı.

Giderek daha yaygın bir kullanım alanına ulaşan ve Unisex Giyim Ürünlerinden birisi olarak hem Bayan hem de Erkekler tarafından tercih edilen Fulara 2014 senesinde ilgi biraz daha artacak gibi görünüyor.

2014 yılı Bahar ve Yaz Koleksiyonlarını hazırlayan Erkek Giyim Firmaları özellikle Takım Elbise ve Klasik Giyim Ürünlerinde artık Fular aksesuarına da önem vermeye ve ürünlerin yanında sunmaya başladılar.

Sanatçı ve Entel kimliğe sahip kullanıcıların dışında da kullanılmasını sağlamak ve Bayanların yanında Erkeklere de fular satmak isteyen Erkek Giyim Firmaları bundan sonraki süreçte daha fazla erkek kullanıcılara hitap edebilmek adına bazı çalışmalar yapmaya başladılar bile.

2014 Yılının Erkek Modasında “Fular” Dönemi
2014 Yılının Erkek Modasında “Fular” Dönemi

2014 Erkek Takım Elbise Modelleri içerisinde Kravat ve Papyon seçenekleri yanına Fular seçeneğini de eklemeye başlayan firmaların özellikle son kullanıcıya ulaşan satış noktalarına da bu noktada Fular seçeneğine ağırlık vermeleri konusunda da bilgilendirmeler yapılmaya başlanmış durumda.

Bu noktada sizde bu sene bir Fular ile Takım Elbise kombini yapabilir, bir davette bu tercihe yönelebilirsiniz.

 

One Commnet on “2014 Yılının Erkek Modasında “Fular” Dönemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir