Mobil Dünya

Akıllı Telefonun Yeni Adı Casper via v8

Hepimiz teknolojinin ilerlemesiyle yeni çıkan telefonları bilgisayarları yakından takip etmeye başladık. En çok kullanılan akıllı telefonların arasına her gün yenileri ekleniyor. Peki, yeni çıkan telefonlardan hangisi en popüler diye soracak olursanız. Casper via v8 karşımıza yeni görselliği ve özelliğiyle çıkıyor. Ama sizin bu telefonu tercih edebilmeniz için diğer telefonlardan ayran özelliklerinin ne olduğunu merak ediyor musunuz?

Casper via v8’i diğerlerinden ayıran özellikler neler peki? Öncelikle bizim için en önemli özelliklerinden birisi 8 çekirdek işlemcisi, kullanırken bir işlemde donup kalan telefonlarınıza inatla 8 çekirdek işlemcisiyle bizlere hızın telefonda nasıl olabileceğini gösteriyor. 5 inç hd ekran kalitesi, 16 mp arka kamerası,8 mp ön kamerası ile çekmek istediğiniz görüntüyü otomatik odaklanarak son model bir görüntü kalitesi sağlıyor ve android işlemcisiyle isteklerimize karşılık verebilecek.

Fiyatıyla da son zamanların en çok tercih edilen telefon olmasını sağlıyor. Görüntü kalitesi 6 lens sayesinde istediğiniz görüntü kalitesini ve fotoğraftaki ayrıntıları fark edeceksiniz. Bunlarla sınırlımı peki bu Casper via v8 elbette ki değil. Artık hepimiz telefonlarımızda oyunlar oynuyoruz, grafik tasarımı ile oyunlarınızı rahatlıkla ve gerçek gibi oynayabiliyorsunuz.

Sizler de bir akıllı telefona sahip olmak istiyorsanız telefon almaya karar vermeden önce Casper via v8 i bir araştırın deriz. Çünkü bu telefon sizi geriye değil, ileriye götürüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir