Teknoloji

En Ucuz Asus memo pad

Asus memo pad alıcılarına 10 tablet 10,1 inç boyutunda 280 x800 teknolojili geniş bir HD ekranı sunuyor. Üstün performans için güçlü dört çekirdekli özelliğe sahip tablet kullanımı tüm güne yayarak 9 buçuk saati bulan pil süresine sahip. 5 MP yüksek çözünürlük kameraya ve parlaklık ve renk olarak normalin üstünde bir başarıya sahip. 1080p 1920×1080 çözünürlükte video kayıt imkânı sağlıyor ve 580 g ağırlığına sahiptir Tabletin ince olması da kullanımını kolaylaştırıyor.

Gps haritası üzerinde sesli ve oklarla yönlendirme imkânı veren güzel bir özelliğe sahip asus tablet bu özelliğiyle yol tarifleri almak için kolay bir uygulamaya sahip.16 GB depolama alanına ve 32 gb kadar genişletilebilir hafızaya sahiptir. Uygulama marketlerinden bol uygulama indirmek için bol hafızaya da sahiptir.

Multi tasking özelliği ile birçok uygulamayı bir arada çalıştırabilirsiniz yani müzik dinlerken ya da oyun oynarken internette gezinebilirsiniz. Asus memo pad 10 tüm işleri bir arada yürütme olanağını sağlıyor. İnternet tarayıcısı masaüstü web sitelerini dahi hızlı bir sürede açabilen bir internet tarayıcısına sahiptir.

İnanılmaz ses için asus sonicmaster teknolojisine sahip çift hoparlöre sahip. Bunların yanında ivmeöçer ortam ışığı sensörü jiroskop memo pad 10 asus tabletin sahip olduğu sensörler arasında yer alıyor. Asus memo pad 10 oldukça şık bir tasarımı ve kişisel zevkler için birden fazla renk seçeneğine sahip uygun fiyata satılan bir tablettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir