Teknoloji

HTC M9 Teknolojinin Yeni Yüzü

Günümüzde akıllı telefonların sıkça kullanıldığı ve artık her işimizi onunla yapar olduğumuz şu devirde en kaliteli en iyi, en şık tasarımı yapabilmek için raket içinde olan birçok şirket var bunlardan en iyisi ve en kaliteli olan HTC markasının yine yılın amiral gemisi olacağı tahmin edilen telefonunu çıkarıyor. Az sonra paylaşacağım veriler cihazın çok kaliteli ve yüksek performans, donanıma sahip olacağı görülüyor.

HTC’ nin bu yılın ilk çeyreğinde çıkardığı M8 modeli görse ve performans olarak tüketicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Ve şimdi de 2015 te çıkarmayı planladığı M9 cep telefonuna bir bakış yapalım. HTC nin teknolojinin son harikalarıyla çıkaracağı M9 Ekran olarak 2K ve 5,2 inç olacak.

Cihazın 5,2 boyutlarında 1440 x 2560 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip olacağı, ekranda ki yoğunluğu olarak da 564 ppi şık, temiz, daha keskin görüntü sunacağı kesin. İşlemci olarak Qualcomm işlemcisi kullanan HTC, M9 modelinde Snapdragon 805 ya da 810 çipset ile görücüye çıkması planlanıyor.

HTC M9 cep telefonu depolama konusunda da oldukça iyi 64 GB ve 128 GB olması bu telefona çok şeyin katılacağını gösteriyor. HTC M9 android tabanlı ara yüzüyle yeni sürümü olan 5,0 lollipop sürümü ve 64- bit destekli olması ile tarzını ve farkını konuşturacak gibi.

HTC M9 ne zaman çıkıyor?

1 Mart 2015 tarihinde çıkması bekleniyor. M9’un fiyatının 2500 TL üzerinde olması bekleniyor.

M8 modeline göre daha üstün kamera ve üstün batarya kapasitesi ile 2015 yılına damga vuracak bir telefon karşımıza çıkaracağını görüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir